Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej

Nawigacja

Najważniejsze

Zatrzymano auto z przerobionymi numerami VIN

15 października 2018 r. funkcjonariusze z Placówki SG w Kuźnicy odzyskali pojazd pochodzący z przestępstwa wart 67 tys. zł. W jego polu numerowym VIN wykryto ślady ingerencji osób trzecich.

Udzielili pomocy nieprzytomnemu rowerzyście

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Białowieży udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej 63 letniemu turyście z Gdyni.

Papierosy bez akcyzy ukryte w Fordzie

Papierosy bez polskich znaków akcyzy o wartości 48 tys. zł. ujawnili w skontrolowanym samochodzie funkcjonariusze z Placówki SG w Sejnach. Kontrabanda ukryta była w specjalnie skonstruowanych skrytkach.

Funkcjonariusz SG uratował 59-latka

Funkcjonariusz z Placówki SG w Michałowie udzielił pomocy leżącemu przy drodze mieszkańcowi jednej z przygranicznych miejscowości. Natychmiastowa reakcja i pomoc funkcjonariusza pomogła uratować życie 59-letniemu mężczyźnie.

Spotkanie uczestników Biegu „Wokół Niepodległej” z Premierem

W środę w Sejnach Premier Mateusz Morawiecki i Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński spotkali się z uczestnikami ostatniego etapu Biegu Sztafetowego „Wokół Niepodległej”. W uroczystości uczestniczył też Komendant Główny Straży Granicznej gen. bryg. SG Tomasz Praga oraz Komendant Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Grzegorz Biziuk.

Sztafeta „Wokół Niepodległej” rekordem Polski!

Po 18 dniach biegu i pokonaniu 3582,8 km Bieg Sztafetowy „Wokół Niepodległej”, zorganizowany w celu uczczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, dziś dotarł na metę. Tym samym Straż Graniczna ustanowiła rekord Polski w najdłuższym biegu sztafetowym.

Paszporty z podrobionymi stemplami kontroli granicznej

Funkcjonariusze z Placówki SG w Kuźnicy zatrzymali 2 obywateli Rosji posługujących się paszportami, w których znajdowały się podrobione stemple kontroli granicznej.

Placówka SG w Kuźnicy otrzymała imię 2. Pułku Strzelców Podhalańskich

Dziś, 8 października 2018 r. odbył się uroczysty apel z okazji nadania imienia 2. Pułku Strzelców Podhalańskich Placówce Straży Granicznej w Kuźnicy.

Aktualności

Kalendarium

Wybierz Miesiąc i Rok

Wybierz Dzień

Polecamy

Skróty

do góry