Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej

Nawigacja

Najważniejsze

Odzyskano Nissana Juke wartego 60 tys. zł.

Nissana Juke skradzionego we Francji odzyskali funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Sejnach. Szacunkowa wartość auta wynosi 60 tys. zł.

Spotkania z historią

Prelekcje historyczne dla dzieci i młodzieży powiatu suwalskiego przeprowadzili funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej oraz przedstawiciele Instytutu Pamięci Narodowej Oddziału w Białymstoku.  Spotkania z uczniami zrealizowano w ramach akcji edukacyjnej związanej z przygotowaniami do wręczenia proporca Placówce SG im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rutce – Tartak.

Obchody 78. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę

Komendant Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej ppłk SG Grzegorz Biziuk towarzyszył Sekretarzowi Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosławowi Zielińskiemu w uroczystościach upamiętniających 78. rocznicę agresji sowieckiej na Polskę, które odbyły się w miniony weekend w naszym województwie.

Odzyskano dwa kradzione auta warte 320 tys. zł.

16 września br. funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali dwa kradzione auta o szacunkowej wartości 320 tys. zł. Za kierownicą obu pojazdów siedzieli niepełnoletni obywatele Litwy.

Funkcjonariusze pomogli mieszkance Michałowa

Funkcjonariusze z Placówki SG w Michałowie udzieli pierwszej pomocy przedmedycznej kobiecie, która zasłabła na ulicy.

Do kontroli okazał podrobiony dowód rejestracyjny

Funkcjonariusze z Placówki SG w Bobrownikach zatrzymali obywatela Rosji, który usiłował wywieźć z Polski samochód marki Mitsubishi, okazując do kontroli podrobiony dowód rejestracyjny.

Cudzoziemka z podrobionym dokumentem

Funkcjonariusze z Placówki SG w Augustowie zatrzymali obywatelkę Wietnamu, która do kontroli przedstawiła podrobioną wizę.

Obchody 70. rocznicy urodzin bł. ks. Jerzego Popiełuszki

W miniony weekend (09-10.09.2017 r.) w Suchowoli odbyły się dwudniowe uroczystości związane z 70. rocznicą urodzin błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki. Zamordowany w 1984 roku przez SB duchowny pochodził z tej parafii, urodził się w pobliskiej wsi Okopy.

Aktualności

Kalendarium

Wybierz miesiąc i rok

Wybierz dzień miesiąca

Zapowiedzi

Polecamy

Skróty

do góry