Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej

Nawigacja

Najważniejsze

Nielegalne papierosy w litewskim busie

Przemyt blisko 8 tys. paczek papierosów udaremnili w Budzisku funkcjonariusze Straży Granicznej oraz Krajowej Administracji Skarbowej. Gdyby zabezpieczona kontrabanda trafiła na czarny rynek w Polsce Skarb Państwa straciłby ponad 180 tys. złotych.

Zaproszenie na wspólne kolędowanie

21 stycznia br. (niedziela) w kościele NMP Matki Kościoła na ul. Pogodnej w Białymstoku odbędzie się koncert kolęd.

Odzyskano samochód kempingowy wart 200 tys. zł.

12 stycznia br. funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali samochód kempingowy, który został skradziony we Włoszech. Wartość pojazdu oszacowano na 200 tys. zł.

Nowy samochód w Sejnach

14 stycznia 2018 r. funkcjonariuszom Placówki SG w Sejnach kluczyki do nowego pojazdu służbowego wręczył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński.

Nie Litwin, a Rosjanin i to poszukiwany listem gończym

Funkcjonariusze z Placówki SG w Płaskiej zatrzymali mężczyznę, który posługiwał się przerobionym dokumentem. Jak się okazało był on poszukiwany przez Interpol.

W czasie wolnym od służby zatrzymali pijanego kierowcę

Funkcjonariusze z Placówki SG w Kuźnicy uniemożliwili dalszą jazdę pijanemu kierowcy. Mężczyzna miał 2,05 promila w organizmie.

Próbował przekroczyć granicę używając podstępu

Wczoraj, 9 stycznia, na terenie drogowego przejścia granicznego w Kuźnicy zatrzymano mężczyznę, który usiłował przekroczyć granicę naszego państwa wbrew przepisom używając podstępu.

Nowe samochody w Augustowie

Dziś, 8 stycznia br. Placówka SG w Augustowie i Wydział Zabezpieczenia Działań Podlaskiego OSG otrzymali nowe samochody. Wartość sprzętu to ponad 439 tys. zł. Kluczyki do nowych pojazdów służbowych funkcjonariuszom uroczyście przekazał Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński.

Aktualności

Kalendarium

Wybierz miesiąc i rok

Wybierz dzień miesiąca

Zapowiedzi

Polecamy

Skróty

do góry