Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej

Nawigacja

Najważniejsze

Odzyskano luksusowe auto

Funkcjonariusze z Placówki SG w Czeremsze odzyskali skradzionego w Rosji Range Rovera o szacunkowej wartości 270 tys. zł. 

Uroczyste wręczenie aktów mianowań

Dziś, 17 stycznia, w komendzie Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w Białymstoku odbyła się uroczysta promocja 26 absolwentów szkolenia w zakresie Szkoły Chorążych.

"Bezpieczne Ferie 2017"

Funkcjonariusze z Placówki SG w Lipsku w ramach akcji "Bezpieczne Ferie 2017" spotkali się z uczniami Zespołu Szkół Samorządowych w Sztabinie i w Krasnymborze. To jedne z wielu spotkań jakie funkcjonariusze organizują dzieciom i młodzieży tuż przed, jak i w trakcie ich zimowego wypoczynku.

Zatrzymany za jazdę pod wpływem narkotyków

Dziś, 16 stycznia, funkcjonariusze z drogowego przejścia granicznego w Kuźnicy uniemożliwili dalszą podróż mężczyźnie, który był pod wpływem narkotyków.

Odzyskano dwa Mercedesy

W miniony weekend funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali dwa kradzione pojazdy o łącznej wartości 230 tys. zł.

Funkcjonariusze przebywający w Bułgarii z wizytą w polskiej ambasadzie

11 stycznia br. w Ambasadzie RP w Sofii odbyło się spotkanie Ambasadora Krzysztofa Krajewskiego z funkcjonariuszami Straży Granicznej przebywającymi na misji.

Zatrzymani za nielegalne przekroczenie granicy

Wczoraj, 11 stycznia, funkcjonariusze Straży Granicznej i Służby Celnej ujawnili 2 obywateli Rosji, którzy nielegalne przekroczyli polsko-litewską granicę.

Na cudzym dokumencie

Funkcjonariusze z Placówki SG w Rutce-Tartak zatrzymali mężczyznę, który posłużył się do kontroli nie swoim dokumentem tożsamości. Został ukarany karą pozbawienia wolności na 8 miesięcy z warunkowym zawieszeniem jej wykonania na okres próby wynoszący 2 lata.

Aktualności

Kalendarium

Wybierz miesiąc i rok

Wybierz dzień miesiąca

Najważniejsze wydarzenia

Polecamy

Skróty

do góry