Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej

Nawigacja

Najważniejsze

Agencja pośrednictwa pracy naruszyła przepisy o zatrudnieniu

Funkcjonariusze z Placówki SG w Augustowie przeprowadzili kontrolę legalności zatrudnienia cudzoziemców w jednej z podlaskich agencji zajmującej się pośrednictwem pracy. Stwierdzono szereg nieprawidłowości.

Pomogli potrąconemu przez busa rowerzyście

Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanemu w wypadku drogowym rowerzyście.

4 obywateli Wietnamu nielegalnie w Polsce

Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 4 obywateli Wietnamu za przekroczenie granicy naszego państwa wbrew przepisom. Za zorganizowanie tego nielegalnego procederu zatrzymano 2 obywateli Łotwy.

Zatrzymano 12 obywateli Wietnamu

Funkcjonariusze z Placówki SG w Rutce-Tartak zatrzymali 12 obywateli Wietnamu za nielegalne przekroczenie granicy państwowej. Zatrzymano również kierowcę, który przewoził cudzoziemców.

BMW X5 z przerobionymi numerami VIN

11 lipca 2018r. funkcjonariusze z Placówki SG w Augustowie odzyskali pojazd pochodzący z przestępstwa. W samochodzie wartym 85 tys. zł. przerobiono numery nadwozia.

Ślady niedźwiedzia na granicy

Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej na pasie granicznym między Polską a Białorusią ujawnili ślady należące do niedźwiedzia brunatnego.

Przed wakacjami – co warto wiedzieć?

Przed nami sezon urlopowy, który coraz więcej osób spędza za granicą. Udany wyjazd w dużej mierze zależy od naszego przygotowania, dlatego warto wiedzieć, o czym należy pamiętać przed czekającą nas podróżą i odprawą graniczną.

Skradzione Audi zatrzymane w Kuźnicy

Auto utracone na terenie Francji odzyskali funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej.

Aktualności

Kalendarium

Wybierz Miesiąc i Rok

Wybierz Dzień

Polecamy

Skróty

do góry