Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej

Nawigacja

Najważniejsze

Warsztaty garncarskie

W tym tygodniu cudzoziemcy ze Strzeżonego Ośrodka w Białymstoku mieli okazję wziąć udział w dwudniowych warsztatach garncarskich. Na ich zakończenie wystąpił dla nich zespół Kalinka.

Ford z papierosowym wkładem

Funkcjonariusze z Placówki SG w Rutce-Tartak zabezpieczyli papierosy bez polskich znaków akcyzy warte blisko 150 tys. zł. W trakcie prowadzonych czynności kontrolujący ujawnili również fałszywy litewski dowód osobisty.

Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

W środę, 18 października, sierż. SG Tomasz Rybiński z Placówki SG w Czeremsze wraz z funkcjonariuszami i pracownikami  Policji z KPP w Bielsku Podlaskim uczestniczył w spotkaniu z uczniami szkół średnich. Przedsięwzięcie to odbyło się w ramach Europejskiego Dnia Walki z Handlem Ludźmi.

Zatrzymany za przekroczenie granicy wbrew przepisom

Funkcjonariusze z Placówki SG w Rutce-Tartak zatrzymali obywatela Rosji, który wbrew przepisom przekroczył polsko-litewską granicę.

Cel wizyty niezgodny z deklarowanym

18 października br. funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 4 obywateli Ukrainy. Cel ich wizyty w naszym kraju był niezgodny z deklarowanym.

Przekraczając granicę posługiwali się podrobionymi dokumentami

Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w ciągu minionych dwóch dni zatrzymali dwie osoby posługujące się podrobionymi dokumentami.

Odzyskano kradzione Audi A5

Wczoraj (16.10.2017 r.) funkcjonariusze z Placówki SG w Sejnach współpracując z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku odzyskali kradzione Audi A5 warte 70 tys. zł.

Wpadł podczas rutynowej kontroli

Funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali poszukiwanego listem gończym 54-letniego obywatela Białorusi. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych podczas kontroli drogowej.

Aktualności

Kalendarium

Wybierz miesiąc i rok

Wybierz dzień miesiąca

Zapowiedzi

Polecamy

Skróty

do góry