Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej

Nawigacja

Najważniejsze

Zatrzymano dwóch obywateli Sri Lanki

Wczoraj (17.05.2018 r.) funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali dwóch obywateli Sri Lanki. Jednego za organizowanie nielegalnego przekraczania granicy, drugiego za nielegalny pobyt.

Dni otwarte w placówkach Podlaskiego OSG

W ramach dni otwartych organizowanych z okazji 27. rocznicy powstania Straży Granicznej do placówek Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej SG przybyli wczoraj (16.05) mili goście.

27. rocznica powołania Straży Granicznej

Dziś, 16 maja na dziedzińcu Belwederu w Warszawie odbyły się centralne obchody 27. rocznicy powołania Straży Granicznej. Na uroczystym apelu, podczas którego funkcjonariusze i pracownicy Straży Granicznej otrzymali odznaczenia państwowe i resortowe, odznaki oraz nominacje na pierwszy stopień oficerski, nie zabrakło również funkcjonariuszy reprezentujących Podlaski Oddział Straży Granicznej.

Na podwójnym gazie i rowerem nielegalnie przez granicę.

Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili wczoraj (15.05.) dwa przypadki nielegalnego przekroczenia granicy z Polski do Białorusi.

Życzenia ministra Joachima Brudzińskiego z okazji Święta Straży Granicznej

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński złożył życzenia funkcjonariuszom i pracownikom Straży Granicznej z okazji ich święta.

16 maja – Święto Straży Granicznej

Dziś Straż Graniczna obchodzi swoje święto. W tym roku przypada 27 rocznica powołania naszej formacji.

Kontrabanda ukryta w pociągu

Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej udaremnili przemyt 1680 paczek nielegalnych papierosów. Kontrabanda ukryta była w skrytkach konstrukcyjnych pociągu towarowego.

Bunt osadzonych i napad na konwój - ćwiczenia

W poniedziałek (14.05) białostocki Zakład Karny stał się miejscem do zdobywania doświadczenia przez służby mundurowe. Biorący udział w ćwiczeniach funkcjonariusze doskonalili swoje umiejętności w dwóch realnych sytuacjach kryzysowych.

Aktualności

Kalendarium

Wybierz Miesiąc i Rok

Wybierz Dzień

Polecamy

Skróty

do góry