Straż Graniczna Podlaski Oddział Straży Granicznej

Nawigacja

Najważniejsze

Ujawniono nielegalne wyroby tytoniowe

Papierosy bez polskich znaków akcyzy o szacunkowej wartości ponad 48 tys. zł ujawnili wczoraj (15.03.2018r.) funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej.

Ścigany ENA za przestępstwo popełnione w Niemczech

Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 35-letniego obywatela Rosji poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania.

Podrobione dokumenty na granicy

W ostatnich dniach na drogowym przejściu granicznym w Kuźnicy funkcjonariusze Straży Granicznej ujawnili trzy przypadki fałszerstw dokumentów. Zabezpieczono trzy podrobione ubezpieczenia OC, którymi posługiwali się obywatele Białorusi.

Uroczyście ślubowali

12 marca br. w komendzie oddziału odbyło się ślubowanie nowo przyjętych do służby funkcjonariuszy. Uroczystość swoją obecnością zaszczycił Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński.

Kradzione auta ukryte w litewskim tirze

Wczoraj (11.03.2018 r.) funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej, Służby Celno-Skarbowej i Policji zatrzymali tira przewożącego dwa kradzione samochody marki BMW. Auta figurowały w Systemie Informacyjnym Schengen jako utracone na terenie Europy Zachodniej.

Międzynarodowe zawody w wędkarstwie podlodowym

W międzynarodowych zawodach w wędkarstwie podlodowym na Jeziorze Gaładuś, które odbyły się 9 marca 2018 r. na Litwie, funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zajęli I i III miejsce.

Spotkanie Pierwszej Damy z kobietami służb i formacji mundurowych

Wczoraj z okazji Dnia Kobiet w Pałacu Prezydenckim Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda spotkała się z kobietami służb i formacji mundurowych.

Kobiety w służbie

Wczoraj (05.03.2018 r.) w Klubie Garnizonowym 18 Pułku Rozpoznawczego w Białymstoku Panie, które na co dzień pracują w mundurze bądź na stanowiskach cywilnych, usłyszały mnóstwo ciepłych słów z okazji zbliżającego się Święta Kobiet.

Aktualności

Kalendarium

Wybierz Miesiąc i Rok

Wybierz Dzień

Polecamy

Skróty

do góry